Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > RM/DM/CS Record Game Paylaşma Alanı

RM/DM/CS Record Game Paylaşma Alanı

Kuvvy

Đã được sửa29 Tháng 10 2010 - 3:07 pm bởiKuvvy
Bu bölümde her türlü Recordları paylaşabilirsiniz.

örnek; CBA(1v1s,4v4s) comebacks, Arabia Drush, Team Island Imp war

Konuyu sabite aldım.
Đường dẫn | Trả lời | Trích dẫn
 Stryker

Đã được sửa13 Tháng 9 2014 - 4:19 am bởiFoxValentine_
CBA EXPERT 4V4 MAÇLAR !
Arkadaşlar turk arkadaşlar vs Eot maçlarımız var 4v4 gayet kaliteli oyunlar izlemek isteyen arkadaşlar için. Rar halinde koydum 1.5mb ve 4 rec var içinde :

oyuncular: Master-g , sinix, geen, venom vs elitecow(bayor) , Xinc, Kuvvy, Modest_Mouse ve Athena.

Edit: Link çalışmadığı için silindi.
 Kuvvy

đã Post29 Tháng 10 2010 - 4:19 pm
Eline sağlık Bayor.
 Stryker

đã Post29 Tháng 10 2010 - 4:21 pm
arkadaşlar kaliteli ve ilginç 1v1 ve teamgame oyunlarınızı paylaşın bu işler rec izleyerek gelişiyor. İleri zamanlarda bulabilirsem 1v3 2v4 kalan oyunlarında reclerini bulabilirsem paylaşıcam inş.
 Stryker

Đã được sửa27 Tháng 10 2011 - 6:10 pm bởiStryker
arkadaşlar RM e başladım turk arkadaşlardan kaliteli recler bekliyoruz hadi XD
RM den iyi anlayan arkadaşlarda yardımcı olabilirse hangi geliştirmmeyi ne zaman yapmak mantıklı feudal age e kaçıncı işçide geçilirse avantaj saglanır , town centerdaki upgradeleri ne zaman yapmalı gibi onemli tiyoları paylaşırlarsa sevinirim
 [1M]Ejuukan

Đã được sửa13 Tháng 9 2014 - 4:19 am bởiFoxValentine_
[#1]Sergej vs [1M]Suicaste

Rcb expert maçları

Edit: Link çalışmadığı için silindi.
 [STRONG]_CleanAshiyak

đã Post30 Tháng 10 2010 - 4:16 pm
http://www.voobly.com/match/view/3608806
arada ki eksikliklerime rağmen iyi bir oyun olmuş olabilir. zevk almanız ümidiyle
 [B00M]MrGeNeRaL

đã Post27 Tháng 12 2011 - 6:14 am
bana tıyo lazım sole bana bu oyunun detaylarını bırı anlatabılırse cok sewınırım bılmem kım yardım edebılır???
 Stryker

đã Post27 Tháng 1 2012 - 8:41 pm
son dönemlerde ögrendigim yeni şeyler , bu odun , town center, et upgradelerini ne zaman yapmam gerektigini tam kestiremiyodum ama stratejiye gore olduklarını ogrendim. Başlangıç olarak onerim boom yapmayı ogrenmek kolay ordan başlayın. town center dan castle age e tıklayınca odun ve et geliştirmesini yapın , cage olunca 2. odun ve tarla gelişmesini alın, et biraz bollaşınca hemen town dan whelbarrow(sarı kral tacı şeklinde olan gelişmeyi alın). Ve bol bol rec izleyin diger taktikleri bende çok iyi bilmiyorum ama rec izleyerek ogrenebilirsiniz, savaşma işine gelince o tecrube artık :) , ha patrol cok onemli birşey onu ogrenin birde :P
 TheHacktor

đã Post23 Tháng 9 2012 - 6:05 pm
http://www.voobly.com/match/view/7098756 1v7

[1]
Hiển thị 1 - 10 ngoài 10 Bài viết
Nhảy Forum
1 User(s) làđọc chủ đề này 30 phút vừa qua
0Thành viên1 Khách

What's popular right now: